Dozmat Község Önkormányzata
9791 Dozmat,
Fiumei utca 26.
Telefon: +3694540521
E-mail küldése

Állásajánlat

2020. szeptember 10., 15:31
Dozmat Község Önkormányzata teljes munkaidős foglalkoztatással munkavállalót keres a településen
történő napi feladatok elvégzéséhez .

- zöldterületek kezelése , rendben tartása ütemterv szerint
- közterületek , szabadidőpark , játszótér , sportpálya, pihenőpark és létesítményeinek tisztán tartása
- gépek , berendezések , eszközök folyamatos tisztítása, karbantartása
- önkormányzati épületek , létesítmények állagmegóvása
- szükség esetén adminisztrációs feladatok segítése

Feltételek :
- erkölcsi bizonyítvány ( 30 napnál nem régebbi )
- minimum “B” kategóriás vezetői engedély és gyakorlat
- a feladatok elvégzéséhez szükséges munkatapasztalat és gyakorlat

Előnyben részesül :
- középiskolai végzettséggel rendelkező jelentkező

Jelentkezéseket a következő címre kérjük : info@gosza.hu

Dozmat Község Önkormányzata - Magyar